Zapisz się do newslettera

Bovo to marka od ponad 70. lat specjalizująca się w urządzeniach do produkcji lodów. Lata pełne prób i doświadczeń doprowadziły do powstania urządzeń, które są odpowiedzią na wzrastające zapotrzebowanie większych oraz mniejszych manufaktur. Marka swoje rozwiązania kieruje zarówno do mniejszych punktów cukierniczych, jak i do przemysłu gastronomicznego zajmującego się produkcją lodów i deserów na szeroką skalę.

Bovo to rodzinna firma, z pokolenia na pokolenie przekazująca niezbędną wiedzę, zajmująca się produkcją różnorodnych maszyn i urządzeń wspomagających produkcję lodów i deserów lodowych na każdym jej etapie. Ta włoska marka to przede wszystkim gwarancja jakości oraz precyzji wykonania urządzeń. W końcu nic nie zapewnia perfekcjonizmu tak jak ręcznie wykonana każda maszyna. Obszerna oferta marki daje możliwości każdej manufakturze, zarówno tej większej zajmującej się produkcją na szeroką skalę, jak i mniejszemu punktowi gastronomicznemu. Marka Bovo w swojej ofercie posiada maszyny do produkcji lodów rzemieślniczych, ale również różnego rodzaju deserów, kremów oraz wsadów cukierniczych.

Nie wiesz, co wybrać? Poradź się eksperta

Zadzwoń i zapytaj, chętnie doradzimy

Zapytaj o produkt

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu.