Zapisz się do newslettera

Marka Danube już od 1947 roku prężnie działa na rynku, dbając o ciągły rozwój i tworzenie nowych, innowacyjnych rozwiązań, które pomogą zoptymalizować procesy prania. Działania marki skierowane są do różnorodnych przedsiębiorstw. Swoje rozwiązania proponuje w hotelarstwie, gastronomii, ale również w szpitalach, gdzie zachowanie najwyższego stopnia higieny to priorytet.

Marka Danube rozpoczęła swoją działalność od wyposażania gospodarstw domowych. Poznając zapotrzebowania u podstaw, kolejne lata sprawiły, że Danube postanowiło rozszerzyć swoje działania na większą skalę. Dzięki opiniom konsumentów, kolejne projekty urządzeń były usprawniane i tak po ponad 70 latach, marka wychodzi naprzeciw najbardziej wymagającym zadaniom - pralnictwo w szpitalach, hotelach, gdzie bezpieczeństwo i higiena są najważniejsze. Danube w swoim portfolio posiada urządzenia, które pozwalają na kompleksowe wyposażenie każdego punktu. Wszystko czego potrzebujesz i oczekujesz, znajdziesz właśnie w marce Danube.

Nie wiesz, co wybrać? Poradź się eksperta

Zadzwoń i zapytaj, chętnie doradzimy

Zapytaj o produkt

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu.