Zapisz się do newslettera

Blupura to doświadczona marka, od lat umożliwiająca odbiorcom pozyskiwanie świeżej, czystej wody. Marka dostarcza różnorodne systemy, dzięki którym każde przedsiębiorstwo, punkt gastronomiczny, a nawet biura i gospodarstwa domowe, posiadają możliwość otrzymania wody, przygotowanej specjalnie według swoich potrzeb.

Marka Blupura, zajmująca się produkcją dystrybutorów i systemów do wody, swoje działania kieruje przede wszystkim na ważną w obecnych czasach ochronę środowiska. Dzięki rozwiązaniom jakie oferuje, możliwe jest otrzymanie świeżej gazowanej lub niegazowanej, ciepłej lub zimnej wody w sposób jak najbardziej higieniczny. Dzięki wykorzystaniu systemów Blupura, możliwe jest znaczne ograniczenie produkcji oraz wykorzystania plastiku. Rozwiązania marki będą odpowiednie dla wszystkich punktów i przedsiębiorstw, niezależnie od wielkości. Oferta skierowana jest między innymi do biur, gospodarstw domowych, lokali usługowych, obiektów sportowych, jak również do najbardziej wymagających jednostek - szpitali. Działania marki Blupura doprowadziły do uzyskania wielu nagród i wyróżnień związanych z niezwykle istotną ochroną środowiska. 

Nie wiesz, co wybrać? Poradź się eksperta

Zadzwoń i zapytaj, chętnie doradzimy

Zapytaj o produkt

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu.