Dystrybutor urządzeń gastronomicznych - Best CS - wyposażenia dla gastronomii
Zapisz się do newslettera

Franke Coffee Systems należy do grupy FRANKE i jest wiodącym dostawcą najwyższej klasy ekspresów do kawy. W ofercie posiada zarówno ekspresy automatyczne, jak i kolbowe oraz przelewowe.

Ekspresy do kawy FRANKE

Franke Coffee Systems kieruje swoją ofertę do najlepszych kawiarni, restauracji, hoteli, coffee barów i innych punktów gastronomicznych, które cenią sobie wysoką i powtarzalną jakość napojów kawowych oraz wyjątkowy design urządzeń. Ponad sto lat doświadczenia i zaangażowanie w doskonalenie produktów, pozwalają szwajcarskiej marce tworzyć innowacyjne rozwiązania. Niezawodne urządzenia FRANKE doceniane są przez klientów na całym świecie. 

Best CS jest największym dystrybutorem ekspresów marki FRANKE w Polsce. Doskonała znajomość tych produktów pozwala nam pomóc Państwu wybrać najlepszy sprzęt dostosowany do indywidualnych potrzeb punktu gastronomicznego.

Nie wiesz, co wybrać? Poradź się eksperta

Zadzwoń i zapytaj, chętnie doradzimy

Zapytaj o produkt
Polecamy również

Przedstawiamy produkowane przez renomowaną szwajcarską firmę ekspresy do kawy Franke, dzięki którym łatwo przygotujesz wyśmienity, aromatyczny napar w szybki i prosty sposób. Doskonałej jakości urządzenia świetnie sprawdzą się zarówno do użytkowania w biurze, jak i w lokalach gastronomicznych. Marka Franke Coffee Systems uważana jest za światowego lidera w produkcji sprzętów dla małej i dużej gastronomii. Zapraszamy do poznania szczegółów naszej oferty.

Automatyczne ekspresy do kawy dla biznesu

W ofercie marki Franke znajdują się głównie urządzenia przeznaczone dla biznesu lub gastronomii. Z produktów firmy chętnie korzystają korporacje, ale również restauracje, hotele czy puby. W naszym sklepie wybierzesz spośród modeli Franke ekspres do kawy, który najlepiej będzie pasował do Twojej działalności. Dostępne u nas produkty doskonale sprawdzą się:

  • na stacjach paliw jako samoobsługowe stanowisko z gorącymi napojami,
  • w hotelach i na salach bankietowych, 
  • w różnej wielkości lokalach gastronomicznych,
  • w biurach.

Przy wyborze sprzętu zwróć uwagę przede wszystkim na to, jak wiele kaw dziennie będzie przygotowywanych i jakiego rodzaju będą to napoje: przygotowywane samodzielnie na przykład przez klientów stacji paliw, pracowników czy gości hotelowych, czy przez profesjonalnych baristów w restauracji lub kawiarni.

Łatwe przygotowanie wyśmienitej kawy

Dlaczego dostępny w naszej ofercie sprzęt nadaje się jako samoobsługowy ekspres do kawy? Przede wszystkim dlatego, że jest bardzo intuicyjny i łatwy w użyciu. Przejrzysty dotykowy wyświetlacz LCD pozwala bardzo łatwo przygotować doskonały napar w dowolnej odsłonie. Wystarczy dotknąć odpowiednie zdjęcie napoju i podstawić kubek w dobrym rozmiarze, aby za chwilę rozkoszować się idealnym latte, cappuccino czy americano. Dodatkową zaletą ekspresów tej marki jest fakt, że są one wyposażone we w pełni automatyczny system czyszczenia, dzięki czemu nietrudno utrzymać go w odpowiedniej higienie nawet w lokalu, w którym przygotowuje się kilka tysięcy kaw dziennie. Jest to szczególnie ważne w wypadku modeli posiadających dodatkowy system mleczny. Utrzymanie zbiornika na mleko w czystości ma znaczenie również dla zdrowia klientów. 

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu.