Zapisz się do newslettera

Franke Coffee Systems kieruje swoją ofertę do najlepszych kawiarni, restauracji, hoteli, coffee barów i innych punktów gastronomicznych, które cenią sobie wysoką i powtarzalną jakość napojów kawowych oraz wyjątkowy design urządzeń. Ponad sto lat doświadczenia i zaangażowanie w doskonalenie produktów, pozwalają szwajcarskiej marce tworzyć innowacyjne rozwiązania.

Niezawodne urządzenia FRANKE doceniane są przez klientów na całym świecie. Best CS jest największym dystrybutorem ekspresów marki FRANKE w Polsce. Doskonała znajomość tych produktów pozwala nam pomóc Państwu wybrać najlepszy sprzęt dostosowany do indywidualnych potrzeb punktu gastronomicznego. Jako oficjalny dystrybutor ekspresów FRANKE zajmujemy się nie tylko sprzedażą urządzeń, ale także ich posprzedażowym serwisem. Odpowiednie kwalifikacje oraz wieloletnie doświadczenie w branży gwarantują najwyższą jakość naszych usług.

Nie wiesz, co wybrać? Poradź się eksperta

Zadzwoń i zapytaj, chętnie doradzimy

Zapytaj o produkt
Polecamy również

Przedstawiamy produkowane przez renomowaną szwajcarską firmę ekspresy do kawy Franke, dzięki którym łatwo przygotujesz wyśmienity, aromatyczny napar w szybki i prosty sposób. Doskonałej jakości urządzenia świetnie sprawdzą się zarówno do użytkowania w biurze, jak i w lokalach gastronomicznych. Marka Franke Coffee Systems uważana jest za światowego lidera w produkcji sprzętów dla małej i dużej gastronomii. Zapraszamy do poznania szczegółów naszej oferty.

Automatyczne ekspresy do kawy dla biznesu

W ofercie marki Franke znajdują się głównie urządzenia przeznaczone dla biznesu lub gastronomii. Z produktów firmy chętnie korzystają korporacje, ale również restauracje, hotele czy puby. W naszym sklepie wybierzesz spośród modeli Franke ekspres do kawy, który najlepiej będzie pasował do Twojej działalności. Dostępne u nas produkty doskonale sprawdzą się:

  • na stacjach paliw jako samoobsługowe stanowisko z gorącymi napojami,
  • w hotelach i na salach bankietowych, 
  • w różnej wielkości lokalach gastronomicznych,
  • w biurach.

Przy wyborze sprzętu zwróć uwagę przede wszystkim na to, jak wiele kaw dziennie będzie przygotowywanych i jakiego rodzaju będą to napoje: przygotowywane samodzielnie na przykład przez klientów stacji paliw, pracowników czy gości hotelowych, czy przez profesjonalnych baristów w restauracji lub kawiarni.

Łatwe przygotowanie wyśmienitej kawy

Dlaczego dostępny w naszej ofercie sprzęt nadaje się jako samoobsługowy ekspres do kawy? Przede wszystkim dlatego, że jest bardzo intuicyjny i łatwy w użyciu. Przejrzysty dotykowy wyświetlacz LCD pozwala bardzo łatwo przygotować doskonały napar w dowolnej odsłonie. Wystarczy dotknąć odpowiednie zdjęcie napoju i podstawić kubek w dobrym rozmiarze, aby za chwilę rozkoszować się idealnym latte, cappuccino czy americano. Dodatkową zaletą ekspresów tej marki jest fakt, że są one wyposażone we w pełni automatyczny system czyszczenia, dzięki czemu nietrudno utrzymać go w odpowiedniej higienie nawet w lokalu, w którym przygotowuje się kilka tysięcy kaw dziennie. Jest to szczególnie ważne w wypadku modeli posiadających dodatkowy system mleczny. Utrzymanie zbiornika na mleko w czystości ma znaczenie również dla zdrowia klientów. 

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu.