Zapisz się do newslettera

Włoska marka specjalizująca się w wyposażaniu punktów gastronomicznych, cukierni, lodziarni. Clabo wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniom konsumentów, produkując witryny chłodnicze na zamówienie, aby w pełni zrealizować cele jakie stawiają sobie przedsiębiorstwa w swojej działalności.

Działalność marki Clabo sięga już lat 50. gdzie w małej rodzinnej firmie powstawały pierwsze witryny będące wyposażeniem cukierni, barów i lodziarni. Z roku na rok, marka zbierała coraz większe doświadczenie, tak by dziś móc w pełni odpowiedzieć na potrzeby tych mniejszych jak i większych lokali. Obecnie marka Clabo liczy ponad 400 pracowników. Główną zaletą marki jest przede wszystkim pełna personalizacja. Oferowane produkty są w 100% dostosowane do oczekiwań klienta. Wszystkie witryny Clabo łączy jedno - najwyższa jakość, przy zachowaniu walorów wizualnych, a także wykorzystując najnowsze technologie pomagające zredukować późniejsze koszty eksploatacyjne.

Nie wiesz, co wybrać? Poradź się eksperta

Zadzwoń i zapytaj, chętnie doradzimy

Zapytaj o produkt

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu.