Zapisz się do newslettera

MATE – rewolucyjny, automatyczny ekspres do herbat liściastych, owocowych, ziół oraz przygotowania ice tea – to urządzenie, które zautomatyzuje proces parzenia herbaty w każdym lokalu. Bez względu na to, czy prowadzisz kawiarnię, restaurację, hotel, biuro, sklep czy stację paliw, MATE z pewnością wzbogaci ofertę Twojego punktu gastronomicznego o jakościowe mieszanki herbat liściastych.

MATE – Make Amazing Tea Effectively

Tradycja parzenia herbaty zamknięta w nowoczesnym ekspresie

 

MATE to jedyny na świecie tak zaawansowany technologicznie ekspres do herbat liściastych. Nowoczesny ekspres do herbaty zaparza herbatę zgodnie z recepturą, sam dostosowuje temperaturę i czas parzenia do każdej mieszanki. Tak, w prosty i efektywny sposób przygotujesz najwyższej jakości napary herbaciane, ziołowe, owocowe, a także ice tea.

 

Łatwe parzenie herbaty liściastej

Proces parzenia herbaty jest intuicyjny i prosty, nie wymaga doświadczenia ani specjalistycznej wiedzy. Herbaty liściaste stanowią fundament całego procesu parzenia naparu – do każdej mieszanki ekspres indywidualnie dopasowuje parametry: wielkość porcji, czas i temperatura parzenia. Ustawienia dopasowane są do konkretnej mieszanki za sprawą czytnika kodów QR, które umieszczone są na kasetkach z herbatą. W ten sposób zachowane są nie tylko walory smakowe, ale przede wszystkim wszelkie dobroczynne właściwości herbaty liściastej.

Nie musisz także obawiać się fusów, bo dzięki ekologicznym, biodegradowalnym filtrom, nie będą już problemem.

 

Jakość, którą widać

Przezroczyste pojemniki ekspozycyjne i dyfuzor zapachu umożliwiają użytkownikom poznanie jakości proponowanych mieszanek jeszcze przez zaparzeniem. To nie tylko ułatwia decyzje zakupową, ale też uprzyjemnia rytuał parzenia herbaty.  

  

Ty decydujesz, ty wybierasz

W jednym urządzeniu masz dostęp do 6 różnych rodzajów herbat zielonych, czarnych, białych i wielu innych. Ty decydujesz, jakie warianty smakowe i rodzaje mieszanek chcesz serwować klientom.

 

Wprowadź nową jakość herbaty do swojej firmy

Za sprawą tego inno­wa­cyj­nego urzą­dze­nia, możesz wprowadzić model samoobsługowy sprzedaży napojów herbacianych lub w pełni zautomatyzujesz ten proces i usprawnisz go, by w krót­kim cza­sie przy­go­to­wać jakościową, dobrą herbatę. MATE wpro­wa­dzi nową jakość do two­jego biznesu. Urządzenie zapewni powtarzalność szybkiego przygotowania wysokiej jakości herbat, wydajność (40 naparów na godzinę), bez nadmiernych kosztów i straty czasu. Jednorazowe uzupełnienie ekspresu pozwala przygotować 400-500 naparów.

 

Dopasuj ofertę do preferencji klientów

Przy wyborze pomogą statystyki, urządzenie zliczy dla ciebie liczbę porcji, wydanych herbat, pokaże, preferencje klientów, dzięki czemu, wiesz, które napoje cieszą się powodzeniem. Dlatego też, nie­za­leż­nie od tego, czy sta­wiasz na kla­syczne her­baty czy eks­pe­ry­men­tu­jesz z uni­kal­nymi mie­szan­kami, MATE zapewni nie­za­wod­ność, jakość i oszczędności.

 

Przy­go­tuj się na rewo­lu­cję w twoim lokalu, od teraz parzenie prawdziwej herbaty liściastej będzie szybkie i proste.

Nie wiesz, co wybrać? Poradź się eksperta

Zadzwoń i zapytaj, chętnie doradzimy

Zapytaj o produkt

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu.