Zapisz się do newslettera

Marka Vitamix już od kilkudziesięciu lat produkuje swoje urządzenia, kierując się w swoich działaniach chęcią poprawy zdrowia poprzez ułatwienie dostępu do witamin i składników mineralnych pochodzących z owoców i warzyw. Swoje urządzenia proponuje jako rozwiązania odpowiednie zarówno dla gospodarstw domowych, barów, ale także dla dużych restauracji i przemysłu gastronomicznego. Wysoka jakość urządzeń, najnowsze technologie, duża wydajność to najważniejsze cechy charakteryzujące markę Vitamix.

Blendery vitamix poznaj opinie i ceny

Marka Vitamix rozpoczęła swoją prywatną działalność już w roku 1921, kiedy to powstawały pierwsze urządzenia do przetwórstwa owoców i warzyw. Wraz ze wzrostem zapotrzebowania oraz zainteresowania na takie maszyny rozpoczęto działania mające na celu rozwój oraz kolejne usprawnienia maszyn. Lata praktyki, działań obejmujących różnorodne próby, doprowadziły do powstania urządzeń, które obecnie proponuje nam marka Vitamix. Urządzenia będą odpowiednie do blendowania różnych owoców i warzyw w zależności od efektu jaki chcemy otrzymać. Niewielkie rozmiary maszyn przy zachowaniu ich wysokiej wydajności dają możliwość zastosowania urządzeń nawet przez mniejsze punkty gastronomiczne. 

 

Blendery Vitamix dla gastronomii

Wybór odpowiedniego sprzętu to trudne i odpowiedzialne zadanie. Od niego zależy szybkość, jakość i wydajność pracy całego zespołu. Nawet najlepszy kucharz potrzebuje wsparcia w postaci profesjonalnych urządzeń, które ułatwią mu codzienne zadania. Niezależnie od tego, czy kierujesz się opiniami, czy ceną produktu, blendery Vitamix to idealne rozwiązanie dla każdego biznesu gastronomicznego.

Możesz liczyć na bezawaryjne działanie nawet przy intensywnej eksploatacji. Jest to szczególnie istotne dla obiektów, które każdego dnia obsługują rzesze gości. Wieloletnia gwarancja producenta jest najlepszym dowodem niezawodności sprzętu. Potwierdzają to opinie zadowolonych użytkowników. Firma jest dumna, że niecałe 2% jego blenderów wraca do naprawy (statystyki z terenu Stanów Zjednoczonych) – ten imponujący wynik w połączeniu z atrakcyjną ceną daje obraz wydajnej maszyny, na której możesz polegać.

Duża moc silnika i pełna kontrola nad prędkością obrotową noży umożliwiają uzyskanie pożądanej tekstury i stopnia rozdrobnienia przygotowywanych posiłków. Dzięki temu bez trudu stworzysz:

  • smoothie,

  • koktajle,

  • drinki,

  • kremy,

  • sosy,

  • gładkie zupy i wiele innych.

Wciąż zastanawiasz się, czy blender Vitamix to najlepszy wybór dla Twojej kuchni? Zasięgnij opinii i sprawdź nasze ceny. W razie wątpliwości chętnie pomożemy.

Nie wiesz, co wybrać? Poradź się eksperta

Zadzwoń i zapytaj, chętnie doradzimy

Zapytaj o produkt

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu.