Dystrybutor urządzeń gastronomicznych - Best CS - wyposażenia dla gastronomii
Zapisz się do newslettera

Marka Vitamix już od kilkudziesięciu lat produkuje swoje urządzenia, kierując się w swoich działaniach chęcią poprawy zdrowia poprzez ułatwienie dostępu do witamin i składników mineralnych pochodzących z owoców i warzyw. Swoje urządzenia proponuje jako rozwiązania odpowiednie zarówno dla gospodarstw domowych, barów, ale także dla dużych restauracji i przemysłu gastronomicznego. Wysoka jakość urządzeń, najnowsze technologie, duża wydajność to najważniejsze cechy charakteryzujące markę Vitamix.

Marka Vitamix rozpoczęła swoją prywatną działalność już w roku 1921, kiedy to powstawały pierwsze urządzenia do przetwórstwa owoców i warzyw. Wraz ze wzrostem zapotrzebowania oraz zainteresowania na takie maszyny rozpoczęto działania mające na celu rozwój oraz kolejne usprawnienia maszyn. Lata praktyki, działań obejmujących różnorodne próby, doprowadziły do powstania urządzeń, które obecnie proponuje nam marka Vitamix. Urządzenia będą odpowiednie do blendowania różnych owoców i warzyw w zależności od efektu jaki chcemy otrzymać. Niewielkie rozmiary maszyn przy zachowaniu ich wysokiej wydajności dają możliwość zastosowania urządzeń nawet przez mniejsze punkty gastronomiczne. 

Nie wiesz, co wybrać? Poradź się eksperta

Zadzwoń i zapytaj, chętnie doradzimy

Zapytaj o produkt

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu.