Zapisz się do newslettera

Henny Penny, światowy lider na rynku sprzętu gastronomicznego, produkujący najwyższej jakości smażalniki otwarte i ciśnieniowe, a także szafy i witryny grzewcze. Innowacyjne rozwiązania, jakość i niezawodność tej marki doceniły największe kuchnie świata, takich firm jak McDonald's, KFC czy Wendy’s.

Henny Penny jest liderem branży w projektowaniu, opracowywaniu i produkcji najwyższej jakości sprzętu dla gastronomii, przede wszystkim smażalników, zwanych powszechnie jako profesjonalne frytownice gastronomiczne, a także szaf i witryn grzewczych.

 

Początki firmy sięgają lat 50. XX wieku, kiedy to Chester Wagner, właściciel resturacji w Eaton w stanie Ohio, w celu efektywniejszego smażenia kurczaka, własnoręcznie zaprojektował i skonstruował smażalnik. Obecnie produkty Henny Penny wyróżniają się niezawodnością, najwyższą jakością oraz innowacyjnymi rozwiązaniami dla branży HoReCa.

 

Wyłącznym dystrybutorem marki Henny Penny w Polsce jest firma BEST CS. Każde urządzenie marki Henny Penny  – od frytownic, przez szafy grzewcze, aż po zaawansowane systemy filtracji oleju –  jest zaprojektowane tak, aby spełniać wymagania każdej restauracji, niezależnie od jej wielkości czy specyfiki działania.
Klienci  cenią je również za niskie koszty eksploatacji oraz wysoką wydajność, co przekłada się na długofalowe korzyści i oszczędności.

 

Henny Penny i Best CS stanowią idealnego partnera w dostarczaniu profesjonalnego sprzętu dla branży gastronomicznej. Poznaj naszą ofertę i dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali sprawdzonej jakości Henny Penny.

Nie wiesz, co wybrać? Poradź się eksperta

Zadzwoń i zapytaj, chętnie doradzimy

Zapytaj o produkt

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu.