Dystrybutor urządzeń gastronomicznych - Best CS - wyposażenia dla gastronomii
Zapisz się do newslettera

Compak to marka z wieloletnim doświadczeniem, zajmująca się produkcją młynków do kawy. Stosowane w urządzeniach technologie są odpowiedzią na wzrastające zapotrzebowanie oraz wymagania odbiorców. Wykorzystywane rozwiązania są stale usprawniane, a jakość wykonania urządzeń zawsze na najwyższym poziomie. Młynki Compak charakteryzują się wysoką wydajnością oraz niezwykłą precyzją mielenia ziaren kawy.

Początki marki Compak sięgają roku 1952, kiedy rozpoczęły się pierwsze prace nad urządzeniami ułatwiającymi przygotowanie i parzenie kawy. Doświadczenia zbierane latami umożliwiły w późniejszym czasie podjęcie decyzji o skierowaniu swoich działań na produkcję młynków do kawy. Dzięki temu, obecnie marka Compak wychodzi do odbiorców z obszerną ofertą obejmującą kilka linii młynków do kawy. Szeroki wybór urządzeń daje możliwość uzyskania satysfakcji z produktu przez różnorodnych klientów. Rozwiązania zastosowane w młynkach do kawy Compak idealnie sprawdzą się w kawiarniach, palarniach kawy, restauracjach czy w każdych innych lokalizacjach, które oczekują od urządzenia wysokiej wydajności, doskonałej precyzji oraz idealnej jakości wykonania. 

Nie wiesz, co wybrać? Poradź się eksperta

Zadzwoń i zapytaj, chętnie doradzimy

Zapytaj o produkt

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu.