Zapisz się do newslettera

W dniach 8-10 listopada 2023 r., odbędzie się 30. edycja Międzynarodowych Targów Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA®. To jedno z najważniejszych wydarzeń dla branży hotelarskiej, gastronomicznej w Polsce. W tej jubileuszowej edycji nie może oczywiście zabraknąć Best CS, przedstawimy kompleksowe rozwiązania dla branży gastronomicznej, hotelarskiej, piekarniczej i cukierniczej.

BEST CS zaprezentuje podczas Międzynarodowych Targów Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA® szeroką ofertę produktów, dopasowanych do potrzeb branż gastronomicznej oraz hotelarskiej. Znajdą rozwiązania dla swoich gastronomii zarówno przedstawiciele hoteli, SPA i ośrodków wypoczynkowych, restauracji czy innych punktów gastronomicznych, jak również właściciele piekarni i cukierni, sklepów czy stacji paliw.

Zaprezentujemy aż 46 wybranych z naszej oferty urządzeń, chociażby: nasz ekspres do herbaty MATE, w dużej ekspozycji strefy kawowej znajdziecie ekspres kolbowy Dalla Corte, ekspresy automatyczne FRANKE, młynki COMPAK oraz Baby HardTank, dla spragnionych witamin pokażemy wyciskarki do cytrusów ZUMEX. W strefie kuchennej pojawią się piece hybrydowe od firmy Pratica, jak również frytownice QualityFry. Na naszym stoisku można będzie przyjrzeć się również modelowi gotowego kącika kawowego, zrealizowanego we współpracy z firmą Mago.

Porozmawiajmy przy kawie

Odwiedzając nasze stoisko, na pewno nie oprzecie się aromatowi kawy, jakie roztaczać będą ekspresy automatyczne FRANKE oraz ekspresy kolbowe Dalla Corte i młynki COMPAK. Do naszej rodziny kawowej dołączy także Baby HardTank, który pokaże swoje chłodne oblicze w postaci Cold Brew, nie tylko bazując na kawie.

Mistrzowie kawy z BEST CS

O BEST CS będzie głośno, nie tylko za sprawą targów, ale i zaangażowania w Mistrzostwa Kawowe SCA Polska, które będą jedną z atrakcji targów. Z dumą informujemy, że jesteśmy Sponsorem Sprzętu używanego podczas Mistrzostw Kawowych SCA Polska, a nasi eksperci biorą czynny udział w tym prestiżowym wydarzeniu.

Prowadzącym mistrzostwa jest nie kto inny, jak Aleksander Krzych, Brand Ambasador Dalla Corte i COMPAK, Autoryzowany Trener Specialty Coffee Association. Czeka nas pełne emocji trzy dni, wiele konkurencji, m. in. Roasters & Cup Tasters oraz Mistrzostw Polski Coffee in Good Spirits.

Ale oprócz strefy konkursowej, będzie strefa edukacyjna, gdzie Michał Ziemlewicz, Brand Manager Dalla Corte & COMPAK w BEST Company Solutions, poprowadzi wykład „(R)ewolucja w ekspresach kolbowych: Multi-Boiler”.

Więcej o wydarzeniu przeczytacie tutaj.

Przywitaj się z ekspresem do herbat liściastych i ziół MATE

Oprócz naszych kawowych szlagierów, tak lubianych przez naszych klientów, pokażemy światu nasz przełomowy i autorski produkt ekspres do herbat liściastych i ziół – MATE.

Nasz ekspres MATE to połączenie tradycji parzenia herbaty – wysokogatunkowej liściastej – z nowoczesnością. To najbardziej zaawansowany technologicznie ekspres do herbaty na świecie, do tego, co przyznajemy z dumą, wymyślony i wyprodukowany w Polsce, a dokładnie we Wrocławiu.

MATE wyróżnia się tym, że sam dopasowuje ilość mieszanki oraz temperaturę parzenia do rodzaju herbaty. Urządzenie jest wyposażone w sensor, pozwalający na powąchanie mieszanki przed zaparzeniem. W jednym urządzeniu mieści się 6 kasetek, dzięki temu każdy lokal gastronomiczny, może poszerzyć ofertę o wszystkie rodzaje prawdziwej herbaty.

Herbata znana jest od tysiącleci, obecnie to drugi najczęściej spożywany po wodzie napój na świecie. Tradycja parzenia herbaty zmieniała się przez wieki, by obecnie ewoluować do formy torebki, niestety najczęściej wykonanej z mikroplastiku. Kultura picia herbaty jest nadal niska, a w restauracjach i najlepszych hotelach królują herbaty „ekspresowe”.

Chcemy ten trend odwrócić, edukując, uświadamiając, zarażając, rozsmakowując podczas prelekcji o herbacie i przy herbacie, dlatego zapraszamy na dwudniowe prelekcje z degustacją.

8.11.2023 r., godz. 10:00-11:30

Sala Lwów C

Cztery pory i kolory herbaty

10:00-10:30 Historia herbaty w czterech aktach. Czym jest a czym zdecydowanie nie jest herbata

10:30-11:00 Cztery kolory herbaty – rodzaje i gatunki

11:30-12:00 Cztery pory roku z herbatą – herbata na każdy sezon

10.11.2023 r., godz. 10:00-12:00

Sala Lwów A

Nie obawiaj się fusów. Jak wprowadzić do swojego lokalu gastronomicznego prawdziwą herbatę

10:00 Nie obawiaj się fusów – czyli dlaczego potrzebujesz rewolucji w parzeniu herbaty w swojej gastronomii

10:30 Jak szybko zaparzyć dobrą herbatę bez użycia „ekspresówek” – warsztat ze sztuki parzenia herbaty i degustacja selekcji herbat liściastych

11:00 Jak znaleźć harmonię smaku w duecie z herbatą

11:30 Jak wprowadzić do swojego biznesu wysokogatunkową herbatę bez obaw o wysokie koszty – pokaz i degustacja 6 różnych naparów z herbaty liściastej

Udział w wykładach i degustacji jest bezpłatny, dla wszystkich zarejestrowanych gości targów.

 

Jeżeli chcesz umówić się na indywidualne spotkanie z naszymi ekspertami podczas Targów HoReCa, napisz do nas, umówimy spotkanie, dostaniesz odpowiedź z zaproszeniem na kawę lub herbatę.

 

Do zobaczenia w Krakowie. Zapraszamy na nasze stoisko!

 

Kiedy: 8-10 listopada 2023 r.

Godziny:

8 listopada 2023 – 10.00-17.00

9 listopada 2023 – 10.00-18.00

10 listopada 2023 – 10.00-16.00

Miejsce:

Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków     

ul. Galicyjska 9

31-586 Kraków

Rejestracja: https://horeca.exposupport.pl/visitor/register

 

Ekspert
Małgorzata Piekarska
Kategoria
Wydarzenia
Tagi
HoReCa Kraków, targi Kraków, gastronomia, ekspresy do kawy

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu.