Zapisz się do newslettera

BEST Company Solutions, czołowy dostawca sprzętu dla baristów i kawiarni, po raz kolejny potwierdza swoje zaangażowanie w promowanie kultury kawy wysokiej jakości, stając się głównym sponsorem sprzętu używanego podczas prestiżowych Mistrzostw Polski Cup Tasters oraz Coffee in Good Spirits. Wydarzenie to, organizowane przez SCA Polska, odbędzie się w dniach 8-10 listopada na Targach HoReCa w Krakowie, gdzie najlepsi specjaliści w dziedzinie kawy z Polski będą rywalizować o tytuły mistrzowskie.

Nowatorskie Ekspresy Dalla Corte: Serce Każdej Kawy

Podczas tych zawodów, uczestnicy będą mieli przyjemność korzystania z nowoczesnych ekspresów Dalla Corte, które są znane z wyjątkowej precyzji, niezawodności oraz innowacyjnych technologii, takich jak system kontroli temperatury Direct Temperature Control oraz Zero Energy Technology, gwarantujący niższe zużycie energii. Te cechy sprawiają, że ekspresy Dalla Corte stanowią doskonały wybór dla profesjonalnych baristów, dążących do osiągnięcia perfekcyjnego smaku kawy.

Młynki COMPAK: Precyzja na Pierwszym Miejscu

Nie mniej ważne są młynki COMPAK, które również zostaną udostępnione uczestnikom mistrzostw. Znane z doskonałej jakości mielenia i trwałości, młynki COMPAK oferują niezrównaną kontrolę nad grubością mielenia, umożliwiając baristom przygotowanie idealnie zmielonych ziaren kawy na każdą okazję.

Mistrzostwa: arena umiejętności i pasji

Mistrzostwa Polski Cup Tasters oraz Coffee in Good Spirits to nie tylko okazja do rywalizacji, ale również platforma do wymiany doświadczeń i wiedzy między pasjonatami i profesjonalistami. Każda z tych konkurencji skupia się na innym aspekcie kawy specialty, od umiejętności degustacji, po tworzenie innowacyjnych drinków kawowych z dodatkiem alkoholu.

Wsparcie od BEST Company Solutions: krok ku doskonałej kawie

Dzięki wsparciu od BEST Company Solutions, uczestnicy będą mieli dostęp do sprzętu najwyższej klasy, co z pewnością przyczyni się do podniesienia poziomu rywalizacji i umożliwi prezentację umiejętności na najwyższym poziomie. Inwestycja BEST Company Solutions w te mistrzostwa jest dowodem na zaangażowanie firmy w rozwój i promocję kultury kawy w Polsce.

Ekspert
Małgorzata Piekarska
Kategoria
Wydarzenia
Tagi
kawa, mistrzostwa Polski Cup Tasters 2023, Compak, Curtis, ekspresy do kawy, Coffee in Good Spirits

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu.