Dystrybutor urządzeń gastronomicznych - Best CS - wyposażenia dla gastronomii
Zapisz się do newslettera

Czy zakup urządzeń do produkcji własnych lodów jest na pewno trafną inwestycją? Zdecydowanie tak! A dlaczego? Ponieważ wiele maszyn umożliwia produkcję również innych produktów.

Przeglądając ofertę marki Bovo możemy znaleźć na przykład pasteryzator Cortina. Czym jest to urządzenie? Jest to maszyna pozwalająca na przeprowadzenie takich procesów jak pasteryzacja, mieszanie, konserwacja oraz dojrzewanie. Jakie korzyści zyskujesz decydując się na taką maszynę? Cortina pozwoli Ci na poszerzenie swojej oferty i wprowadzenie do niej już nie tylko lodów, ale również jogurtów, przy produkcji których ograniczać Cię będzie tylko Twoja wyobraźnia, ponieważ gwarantuje otrzymanie idealnej mieszanki jogurtowej.

W sezonie zimowym częściej sięgamy na przykład po pączki czy ciastka z kremem. Razem z marką Bovo mamy propozycję - Pastocrema Pro - wysokowydajne urządzenie pozwalające na produkcję na szeroką skalę. Wybór tego urządzenia, to możliwość produkcji nie tylko lodów, ale również kremów, musów, dżemów, a także wypełnień produktów cukierniczych. Jest to wszechstronna maszyna, która pomoże stworzyć Ci dowolny rodzaj kremu.

Urządzenia do produkcji lodów oraz deserów lodowych, pozwalają także na tworzenie dekoracji, zdobień oraz polew na deserach. Takie maszyny pomagają przy tworzeniu autorskich deserów, dzięki czemu produkty, które oferujesz staną się wyjątkowe i niepowtarzalne. Co więcej, zakup wysokiej jakości urządzenia, gwarantuje długie bezproblemowe użytkowanie, co pozwala na zwrot kosztów.

Musimy nieśmiało przyznać, że z naszego własnego doświadczenia wiemy, że po ulubione desery lodowe sięgamy cały rok. Cenimy dobrej jakości, esencjonalne, najlepiej ręcznie wykonane lody nawet w środku zimy.

Zatem czy maszyna do lodów to urządzenie sezonowe? To zależy na jaki model się zdecydujesz!

 

Ekspert
Rafał Skrobek
Kategoria
Nowe możliwości
Tagi
bovo, lody, desery lodowe, cortina, pastocrema pro

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu.