Zapisz się do newslettera

Best Company Solutions zaprezentuje produkty ze swojej oferty podczas targów dla branży HoReCa: SMAKKi GASTROTARGI. Wydarzenie odbędzie się w dniach 23-25 marca 2023 roku w Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie.

SMAKKi GASTROTARGI to odpowiedź na zapotrzebowanie branży gastronomicznej, która cały czas mierzy się z wieloma wyzwaniami: od skutków pandemii, po wysoką inflację i rosnące koszty energii oraz surowców. Poza możliwością zapoznania się z szeroką ofertą naszych innowacyjnych produktów i rozwiązań dla gastronomii, odwiedzający będą mogli wziąć udział w spotkaniach i dyskusjach, które pomogą im w mierzeniu się z wyzwaniami współczesnego rynku HoReCa.

 

Na stoisku BEST Company Solutions można będzie zapoznać się z najlepszymi urządzeniami do kawiarni, restauracji, barów i punktów cateringowych. Zaprezentowane zostaną ekspresy automatyczne FRANKE, ekspresy kolbowe Dalla Corte, młynki do kawy COMPAK, wyciskarki do owoców ZUMEX, piece Pratica i Ramalhos. Nasi eksperci z przyjemnością doradzą jakie urządzenia najlepiej sprawdzą się w Państwa biznesie.

 

Segment kawowy to solidny fundament GASTROTARGÓW SMAKKi. W programie Festiwalu Kawowych Smaków znajdują się m.in. profesjonalne zawody baristów „CUP of Poland”, skierowane do palarni kaw. To ogólnopolski konkurs, podczas którego bariści będą serwowali espresso na bazie ziaren walczących o tytuł najlepszej kawy 2023 roku. Sędzią w tym konkursie będzie Michał Ziemlewicz, brand manager Dalla Corte i COMPAK z BEST Company Solutions, a całość wydarzenia poprowadzi Aleksander Krzych, brand ambasador Dalla Corte i COMPAK, również reprezentujący BEST CS.

Ekspert
Małgorzata Piekarska
Kategoria
Wydarzenia
Tagi
targi, SMAKKI, ekspresy do kawy, Zumex, horeca

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu.

dev