Zapisz się do newslettera

Podczas EXPO SWEET 2023 ofertę Best CS będziemy prezentowali na dwóch stoiskach: pierwszym dedykowanym dla kawiarni, cukierni i restauracji oraz drugim, prezentującym piece portugalskiej marki Ramalhos.

Już po raz piętnasty w Warszawie odbywają się największe w Polsce targi branży cukierniczej i lodziarskiej EXPO SWEET 2023. Targi rozpoczynają się 26 lutego i trwają do 1 marca. Zapraszamy do odwiedzenia naszych przedstawicieli na stoiskach w holu głównym Hali Expo XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14.

 

Na stoiskach prezentujemy najwyższej jakości urządzenia, które dedykowane są dla branży HoReCa. Na szczególną uwagę zasługują piece piekarniczo-cukiernicze Ramalhos używane zarówno do masowej produkcji, jak i do wypieku w sieciach handlowych, dużej i małej gastronomii oraz w punktach detalicznych. Ramalhos oferuje rodzinę pieców konwekcyjnych, konwekcyjno-parowych, modułowych, obrotowych, pieców doo pizzy, profesjonalnych urządzeń przeznaczonych do przemysłowej produkcji pieczywa oraz komór wzrostowych, gwarantujących doskonałe pieczenie i najwyższą jakość produktów.

 

Goście targów mogą również przekonać się jak działa najnowszy ekspres kolbowy od Dalla Corte (ICON), przetestować działanie nowego młynka do kawy COMPAK Bolt, skosztować herbaty zaparzonej dzięki ekspresowi do herbat liściastych i ziół MATE, poznać ofertę wyciskarek do warzyw i owoców od Zumexa, zobaczyć jak pracuje piec Pratica FIT, urządzenie do lodów GelMatic Giotto, a także zobaczyć, jak w 40 minut można stworzyć Cold Brew dzięki urządzeniu Baby HardTank. 

 

Na stoisku czekają na Was nasi przedstawiciele: Michał Ziemlewicz, Wojtek Szelągowski, Janusz Szaton, Michał Przybyła, Piotrek Niedziela, Robert Cichal, Tomek Kulik, Michał Patejuk i Kasia Pręgowska. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Ekspert
Małgorzata Piekarska
Kategoria
Wydarzenia
Tagi
targi, biznes, kawa, piece

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu.