Zapisz się do newslettera

W dniach 23-24 listopada br. w warszawskiej hali 1 EXPO XXI (ul. Prądzyńskiego 12/14) odbędą się 11. Targi Wyposażenia Sklepów RetailShow. Podczas tego ważnego dla branży retail wydarzenia nie zabraknie BEST Company Solutions, która wspólnie z producentem mebli Perfecta, będzie prezentowała ofertę kącików kawowych na stoisku B22.

Dzięki współpracy z firmą Perfecta wykonujemy meble na zamówienie dla sklepów, supermarketów, formatów typu convenience stores, stacji benzynowych, salonów prasowych oraz punktów usługowych i pokazowych. Wieloletnie doświadczenie i bogata oferta urządzeń, służących do wyposażenia kącików kawowych, pozwalają nam stworzyć kompleksowe rozwiązania dla branży retail. Podczas dwudniowych targów zaprezentujemy automatyczne ekspresy do kawy FRANKE, wyciskarki do owoców i warzyw Zumex oraz ekspres MATE do parzenia herbat liściastych i ziół.

 

Ekspresy do kawy FRANKE

FRANKE Coffee Systems kieruje swoją ofertę do najlepszych sklepów, kawiarni, restauracji, hoteli, przestrzeni pokazowych, które cenią sobie wysoką i powtarzalną jakość napojów kawowych oraz wyjątkowy design urządzeń. Ponad sto lat doświadczenia i zaangażowania w doskonalenie produktów, pozwalają szwajcarskiej marce tworzyć innowacyjne rozwiązania, doceniane przez klientów na całym świecie. Best Company Solutions jest największym dystrybutorem marki FRANKE w Polsce. Targi RetailShow będą doskonałą okazją do poznania różnych modeli ekspresów do kawy FRANKE – porozmawiania o różnych elementach urządzenia, takich jak automatyczne systemy płatności, czytniki kodów QR, systemy mleczne, stacje syropów smakowych. Eksperci Best CS pomogą dobrać najlepszy model, dostosowany do Państwa potrzeb.


Wyciskarki do warzyw i owoców ZUMEX

Zumex to hiszpański producent profesjonalnych, automatycznych wyciskarek do owoców i warzyw, który jest autorem innowacyjnego systemu wyciskania soków, który idealnie sprawdza się w sektorze retail. Różnorodna oferta marki Zumex pozwala na dostosowanie modelu wyciskarki do potrzeb punktu – różne rozmiary urządzeń, pojemnik na odpady lub jego brak, moduły do samoobsługi – warto odwiedzić stoisko Best CS i Perfecta, żeby poznać wszystkie możliwości, jakie oferują produkty Zumex.


Ekspres do herbaty i ziół MATE

Nowością w naszej ofercie jest innowacyjny, pierwszy na świecie tak zaawansowany produkt, do parzenia herbat liściastych i ziół – ekspres MATE. Klienci będą mogli poznać możliwości, jakie tworzy oraz spróbować napojów w nim przygotowanych.  


Kąciki kawowe

Podstawowymi elementami kącików kawowych są moduły występujące w różnych szerokościach – to sprawia, że meble są łatwo konfigurowalne i można je dostosować do każdej przestrzeni. Bazowy model można rozbudować, korzystając z szerokiej gamy dodatków, tj. perforowane ściany, półki, gabloty, ekrany LCD, podświetlane toppery i inne. Obudowa, fronty szafek i blat wytworzone są z wodoodpornych płyt SWISS CDF, co wpływa na trwałość mebli. Szeroka gama kolorów laminatów HPL pozwala dostosować kąciki kawowe do wystroju sklepów.

Ekspert
Małgorzata Piekarska
Kategoria
Wydarzenia
Tagi
targi, biznes

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu.