Zapisz się do newslettera

Jako najlepsze rozwiązanie chcielibyśmy zaproponować inwestycję w dystrybutory do wody. Jest to zakup, który w krótkim czasie pozwoli na zwrot środków, ale co najważniejsze umożliwi ochronę środowiska.

Wraz z biegiem lat pojawiają się nowe technologie i systemy, które pozwalają na pełne dopasowanie do potrzeb. Już teraz, wybierając jedno urządzenie, możesz otrzymać kilka rodzajów wody. Najnowsze dystrybutory pozwalają na otrzymanie wody gazowanej, niegazowanej, ciepłej, zimnej oraz w temperaturze pokojowej. Wystarczy podłączenie do dopływu wody, a przy pomocy tylko jednego przycisku otrzymujesz świeżą wodę. Dzięki takiemu rozwiązaniu masz nieograniczony dostęp do wody w każdym momencie. Dystrybutory mogą zostać zainstalowane w każdym miejscu, a szeroka oferta pozwala wybrać odpowiedni model, który będzie spełniał oczekiwania odnośnie powierzchni. Bogata oferta dystrybutorów umożliwia wybór wśród urządzeń z jedną wylewką, z dwoma lub więcej, wersji nablatowych lub wolnostojących, o większej wydajności lub mniejszej.  Należy również zwrócić uwagę, że wybierając jeden dystrybutor znika potrzeba gospodarowania miejsca na składowanie napełnionych butli. Dzięki temu zyskujemy jeszcze więcej przestrzeni!

Dystrybutory do wody są proste i szybkie w obsłudze. Ich instalacja nie jest skomplikowana ani czasochłonna.

Wybór dystrybutorów niweluje potrzebę zakupu wody butelkowanej, a co za tym idzie redukuje koszty z tym związane. Dzięki temu jednorazowy koszt związany z zakupem dystrybutora umożliwia szybki zwrot kosztów.

Warto zaznaczyć, że dystrybutory są w pełni bezpieczne. Zastosowane zostały w nich technologie, które zapobiegają rozwojowi drobnoustrojów, dzięki czemu otrzymana woda jest w pełni czysta bakteriologicznie.

W naszej ofercie można znaleźć dystrybutory marki Blupura. Urządzenia charakteryzują się eleganckim wyglądem, dzięki czemu przestrzeń nabiera nowego charakteru. Ich kompaktowe rozmiary sprawiają, że nie utrudniają codziennej pracy. W zależności od modelu – obsługiwane mogą być przy pomocy dotykowego wyświetlacza, przycisków lub ręcznych nalewaków.

Poprzez wybór odpowiedniego dystrybutora do wody możesz przyczynić się do zmniejszenia wykorzystania plastiku, ale również ograniczyć wydatki związane z bieżącym zakupem wody co jest zdecydowaną korzyścią dla Twojego biznesu.

Ekspert
Best CS
Kategoria
Nowe możliwości
Tagi
dystrybutory do wody, woda, ekologia,

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu.