Zapisz się do newslettera

Prowadzisz swój lokal gastronomiczny i chciałbyś poznać nowe rozwiązania? Może dopiero otwierasz swój biznes i nie wiesz od czego zacząć? Wybór spośród urządzeń gastronomicznych i ich modeli na rynku jest niezwykle szeroki. Na co konkretnie się zdecydować? Najlepiej poznać urządzenie w praktyce!

Firma Best CS oraz Centrum Innowacji Gastronomicznych daje taką możliwość. Zastanawiasz się jak wyglądają nasze spotkania? Czekamy na Twoje sugestie, razem wybierzemy sposób prezentacji odpowiadający Twoim potrzebom – nasi eksperci mogą zaprezentować możliwości urządzeń lub możesz brać czynny udział tj. samemu przygotować własne produkty z wykorzystaniem naszych urządzeń. Wybór należy do Ciebie.

W naszym Centrum Innowacji Gastronomicznych możesz przetestować:

  • Piec hybrydowy Atollspeed/Pratica
  • Piec konwekcyjno-parowy Palux
  • Elektryczny piec do pizzy Cuppone z wkładami szamotowymi oraz Pizzaform
  • Automatyczny ekspres do kawy Franke
  • Ciśnieniowy ekspres do kawy Dalla Corte
  • Zmywarki Hobart

Jeżeli dopiero rozpoczynasz swój biznes nasi eksperci podpowiedzą Ci również jak dobrze zaplanować układ pomieszczeń i urządzeń oraz jak kompleksowo na nowo zaaranżować kuchnię czy bar.

Nasze spotkania odbywają się w kameralnej przestrzeni przystosowanej do testów, a ze względów bezpieczeństwa uczestnikami są tylko osoby z Twojej firmy oraz nasz ekspert.

 

Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami i ustalimy wszystkie szczegóły!

https://best-cs.pl/kontakt/

Ekspert
Best CS
Kategoria
Wydarzenia
Tagi
warsztaty, wydarzenia, centrum innowacji gastronomicznych, cuppone, atollspeed, hobart, dalla corte, franke

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu.