Zapisz się do newslettera

W Best CS listopad to miesiąc, w którym oferujemy wyjątkowe promocje na urządzenia wybranych marek, które znajdują się w naszym portfolio.

Dalla Corte

Opatentowana technologia, wysoka wydajność, stała jakość, filiżanka za filiżanką, oszczędność energii oraz ponadczasowy design, tak w skrócie opisać można włoskie, ręcznie wykonane ekspresy kolbowe klasy premium.

Qualityfry  

Jeśli szukasz urządzenia bardziej wydajnego i bezpieczniejszego niż tradycyjne frytownice, poznaj nowy, inteligentny wymiar smażenia. Frytownice Qualityfry gwarantują bezpieczne smażenie różnych produktów bez mieszania się smaków, oszczędzając przy tym energię, produkty i czas.

Zumex

Hiszpańska marka z szeroką ofertą wyciskarek do owoców i warzyw dostępnych w różnych wariantach w zależności od oczekiwań, pozwalających na otrzymanie w 100% czystego soku bogatego w witaminy i składniki mineralne. Zastanawiasz się jak wyciskarka do owoców może poszerzyć Twoją ofertę?  Rekomendujemy zapoznanie się z nową technologia Cold Press, która w nieoceniony sposób wykorzystuje to co najcenniejsze w owocach i warzywach.

 

Co jeszcze znajdziesz w naszej akcji promocyjnej „listopad pełen rabatów”?

Palux

Wiodący producent wysokiej jakości sprzętu kuchennego dla wszystkich obszarów branży gastronomicznej, hotelarstwa, a także żywienia zbiorowego. W swojej ofercie posiada m.in. wysokiej jakości piece konwekcyjno-parowe. Technologia urządzeń konwekcyjno-parowych dostosowana jest do najróżniejszych obiektów  gastronomicznych. Piece Palux to inteligencja kulinarna na wyciągnięcie ręki. Czy wyobrażasz sobie automatyczne gotowanie po naciśnięciu jednego przycisku? Z Palux T’n’N Steam wszystko jest możliwe. Głównymi cechami produktu jest ekonomiczność i perfekcja wykonania, gwarantująca wieloletnią udaną inwestycję.

 

Hobart 

Wybór odpowiedniej zmywarki do naczyń to wyzwanie, szczególnie jeśli zależy Ci na najlepszym efekcie zmywania, przy zachowaniu ekonomicznego podejścia m.in. do  ograniczenia zużycia wody, czy stosowania odpowiednich środków chemicznych. Jeśli szukasz profesjonalnych, wydajnych zmywarek kapturowych lub podblatowych skontaktuj się z nami w celu wybrania odpowiedniego do Twoich potrzeb modelu.

 

Gel Matic

Gel Matic to włoski ekspert w produkcji maszyn do lodów i deserów lodowych. Trwające latami prace doprowadziły do powstania perfekcyjnych urządzeń, które umożliwiają otrzymanie świeżych, wysokiej jakości i pożądanej konsystencji lodów, mrożonych jogurtów czy szejków mlecznych. Marka Gel Matic zadbała również o to, aby proces produkcji lodów odbywał się z zachowaniem najwyższego stopnia higieny oraz przy uwzględnieniu optymalizacji kosztów eksploatacyjnych. Dodatkowo marka Gel Matic wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów dając im możliwość personalizacji urządzeń, tak aby w prosty sposób stały się one nieodłączną częścią lokalu.

 

W celu poznania szczegółów ofert i urządzeń biorących udział w akcji, zapraszamy do kontaktu: info@best-cs.pl


Przypominamy, że przyczyniamy się do rozwoju polskich firm branży HoReCa wspierając od analizy potrzeb klienta, poprzez dobór i montaż sprzętu, aż po serwis technologiczny i szkolenia.

 

Ekspert
Best CS
Kategoria
Wydarzenia
Tagi
oferta promocyjna, Palux, Zumex, Hobart, Dalla Corte, Qualityfry, Gel Matic

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu.