Zapisz się do newslettera

Świeżo wyciśnięty sok z owoców to bomba witaminowa. Daje nie tylko przyjemne odczucia dla podniebienia, ale i działa prozdrowotnie dostarczając niezbędne składniki odżywcze. Obecnie coraz częściej poszukujemy żywności typu „superfoods”. Warto spojrzeć w tę stronę i wprowadzić do oferty urządzenia, które będą odpowiedzią na zapotrzebowanie na takie produkty.


Jeśli chodzi o dobór urządzeń, oferta jest niezwykle szeroka. Mnogość modeli dostępnych na rynku pozwala na wybranie tego, który będzie spełniał kryteria nawet najbardziej wymagającego lokalu.


Wyciskarki umożliwiają bezpośrednią dystrybucję produktu do szklanki lub butelki. Perfekcyjnie sprawdzą się zarówno w hotelach, stacjach paliw czy sklepach.
Serwując gościom w hotelach świeżo wyciskany sok owocowy dbamy o ich kondycję oraz zdrowie, co wpłynie na ich sposób postrzegania poziomu obsługi. Każdy chciałby rozpocząć dzień od śniadania dającego przypływ energii. Wyciskarki do owoców dają taką możliwość.


Wybierając się w trasę autem często zatrzymujemy się na stacji benzynowej w poszukiwaniu czegoś, co nas pobudzi, pozwoli w pełnej koncentracji przebyć podróż. Dlaczego zamiast tradycyjnej kawy, nie sięgniemy po świeży sok, który zapewni poczucie sytości oraz doda energii? Coraz więcej stacji wprowadza do swojej oferty wyciskarki do owoców, które na prośbę klienta umożliwiają produkcję soku.


Planując zakupy, dbamy o dobór produktów, które nie tylko będą zaspokajać głód, ale i dostarczą organizmowi niezbędne składniki mineralne i witaminy. Często kierujemy się w stronę półek z gotowymi sokami. Czy na pewno takie produkty wpływają korzystnie na organizm? Wybierając wyciskarkę do soków możemy być pewni tego, co kupujemy. Świadomy konsument w tym miejscu podejmie decyzję dotyczącą swojego zdrowia. Wybierze świeżo wyciskany sok z owoców, który będzie gwarancją jakości i naturalnego składu.


Wyciskarki do owoców są proste i intuicyjne w obsłudze. Dzięki temu idealnie sprawdzą się w punktach samoobsługowych. Taką możliwość dają modele z systemem Self Service, np. wybrane modele marki Zumex.


Obecnie coraz bardziej wzrasta świadomość żywieniowa konsumentów. Rośnie zapotrzebowanie na świeże, dobrej jakości produkty. Dlaczego zatem nie pójść za głosem konsumenta i nie wprowadzić do lokalu urządzeń, które umożliwią otrzymanie takich soków?

Ekspert
Best CS
Kategoria
Nowe możliwości
Tagi
wyciskarki do owoców, zumex, świeże soki,

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu.