Zapisz się do newslettera

Scandinavia Resort, jedno z najnowocześniejszych miejsc noclegowych w Polsce, zostanie zamknięte na wyłączność dla uczestników XII edycji prestiżowej konferencji Hotel & Meeting Energylandia Camp, która odbędzie się już 11 maja. Best Company Solutions jest Srebrnym Sponsorem wydarzenia.

Konferencja Hotel & Meeting Energylandia Camp dedykowana branży hotelarskiej już 11 maja. Best Company Solutions, największy dystrybutor profesjonalnych urządzeń gastronomicznych, jest Sponsorem Srebrnym tego wydarzenia.

Scandinavia Resort, jedno z najnowocześniejszych miejsc noclegowych w Polsce, zostanie zamknięte na wyłączność dla uczestników XII edycji prestiżowej konferencji Hotel & Meeting Energylandia Camp, która odbędzie się już 11 maja.

Tegoroczne wydarzenie, poświęcone branży hotelarskiej, przyciągnie hotelarzy z całego kraju, którzy będą mieli okazję wziąć udział w warsztatach, prezentacjach, aukcji charytatywnej, Hotelowym Party oraz integracji w Energylandii.

Na scenie konferencji wystąpią wybitni eksperci w swoich dziedzinach, w tym Anna Urbańska (psychologia obsługi gości), Rafał Pasenik (zarządzanie zespołem), Marta Kaczmarski (nowoczesna komunikacja) oraz Krzysztof Rzepkowski (sprzedaż MICE). Dzięki ich cennym wskazówkom uczestnicy konferencji zyskają wiedzę i umiejętności niezbędne do skutecznego prowadzenia biznesu hotelowego.

Best Company Solutions to firma, która specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań dla branży hotelarskiej. Oferta firmy obejmuje szereg produktów, od ekspresów do kawy, przez ekspres do herbaty MATE, po wyciskarki do owoców Zumex, piece Pratica i Ramalhos, dystrybutory wody Blupura, aż po kompleksowe projekty przestrzeni gastronomicznych.

Dzięki swojemu doświadczeniu i wysokiej jakości oferowanych produktów Best Company Solutions zyskało uznanie wielu klientów z branży hotelarskiej. Firma oferuje produkty, które są nie tylko niezwykle funkcjonalne i wydajne, ale także estetyczne i nowoczesne. Zawsze stawiając na innowacyjność i jakość, Best Company Solutions dostarcza rozwiązania, które spełniają najwyższe wymagania swoich klientów.

Z przyjemnością zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy Best Company Solutions i do skorzystania z jej usług. Bez wątpienia dzięki temu zyskacie Państwo nie tylko najlepsze rozwiązania dla swojego hotelu, ale także wsparcie i fachową pomoc na każdym etapie realizacji projektów.

 

Ekspert
Małgorzata Piekarska
Kategoria
Wydarzenia
Tagi
wydarzenia, kawa, hotele, ekspres do hotelu,

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu.

dev