Zapisz się do newslettera

Każdego dnia wyciskarki Zumex serwują około 5 milionów soków czyli ponad 200 000 na godzinę, 3472 na minutę lub więcej niż 58 na sekundę. Urządzenia pracują w różnych sektorach biznesu – w restauracjach, kawiarniach, biurach, w dużych marketach i małych sklepach convenience, salonach SPA, na siłowniach i w hotelach.

Ponad trzydzieści pięć lat temu hiszpański producent wyciskarek Zumex wkroczył do branży HoReCa z innowacyjnym wówczas systemem, pozwalającym maksymalnie wykorzystać każdą pomarańczę, z urządzeniami do których dodano nanotechnologię jonów srebra, aby zapewnić bezpieczeństwo żywności. Teraz Zumex wraca z nowymi rozwiązaniami – Original System® Top Performance, to technologia, dzięki której wyciskanie pomarańczy jest prostsze i przynosi jeszcze więcej korzyści.

Original System® Top Performance doskonale dopasowuje elementy wyciskarki do pomarańczy, wywierając optymalny nacisk na każdy kawałek owocu. Większa wydajność, to większe zyski – nowy system pozwana na 10% oszczędności na kosztach owoców.  Przykładowo, jeżeli sklep zakłada sprzedaż świeżych soków na poziomie 15 l dziennie, to będzie zużywał 35 kg pomarańczy. Przy założeniu, że kilogram kalibrowanych pomarańczy kosztuje 10 zł, to dzienny koszt owoców będzie wynosił 350 zł. W skali roku daje to nam oszczędności na zakupach pomarańczy na poziomie 10 000 zł.

– Świeży sok nie tylko jest popularnym uzupełnieniem oferty śniadaniowej – wraz z rosnącą świadomością dotyczącą naszego zdrowia, klienci coraz częściej oczekują jego dostępności w lokalach, które wcześniej nie były zainteresowane wprowadzaniem go do oferty – mówi Janusz Szaton, brand manager Zumex z Best Company Solutions, wyłącznego dystrybutora marki Zumex na polskim rynku. Wyciskarki oferowane przez Zumex mogą być dostosowane do samoobsługowego trybu pracy – to również bardzo ważne, szczególnie jeżeli chodzi o biura, sklepy czy ośrodki rekreacyjne i sportowe. Owocowe czwartki w biurach mogą nabrać zupełnie nowego wymiaru, jeżeli we wspólnej kuchni stanie wyciskarka do pomarańczy Zumex, a jeden dzień zdrowego odżywiania rozwinie się na cały tydzień.

Jak wyróżnić się na rynku? – to pytanie z pewnością zadaje sobie wiele osób z branży HoReCa. Nie wystarczy już urozmaicona oferta i dobry marketing. Coraz częściej trzeba sięgać po bardzo kreatywne rozwiązania biznesowe, a podejmując decyzje należy ostrożnie liczyć inwestowane złotówki. I nigdy nie należy iść na kompromis w kwestii jakości produktu. Wyciskarki Zumex to nie tylko gwarancja powtarzalnej, najwyższej klasy klarownego i zdrowego soku w każdej wyciśniętej kropli pomarańczy. Zdecydowaną zaletą urządzeń jest ich nowoczesny design – cały proces wyciskania jest w pełni automatyczny i odbywa się na oczach użytkownika. Dodatkowym atutem jest krótki, bezpieczny i prosty proces czyszczenia urządzenia.

–  Urządzenia do profesjonalnej gastronomii z oferty BEST Company Solutions to najwyższej klasy sprzęt w wielu kategoriach – od ekspresów do kawy, przez frytownice, wyciskarki i sokowirówki, zmywarki, piece do pizzy, piekarnicze i cukiernicze, piece hybrydowe do szybkiego podgrzewania, dystrybutory do wody, aż po systemy filtracyjne, młynki do kawy czy maszyny do lodów. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy produkt w naszej ofercie miał pozytywny wpływ na biznes naszych obecnych i przyszłych partnerów – dodaje Janusz Szaton.

Ciekawym rozwiązaniem oferowanym przez BEST CS są gotowe, samoobsługowe kąciki gastronomiczne. Połączenie specjalnie zaprojektowanych mebli i dobór odpowiednich dla lokalu urządzeń pozwala stworzyć komfortową dla klientów przestrzeń, gdzie mogą przyrządzić sobie gorące napoje jak kawa czy herbata, nabyć świeżo wyciskany sok czy pyszne ciastka, kanapki i owoce. Indywidualnie zaprojektowana przestrzeń kawowa pozwala na odpowiednią ekspozycję produktów i przyciągnięcie uwagi do oferty gastronomicznej. 

Ekspert
Janusz Szaton
Kategoria
Nowe możliwości
Tagi
wyciskarki, Zumex, sokowirówki, nowość

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu.