Dystrybutor urządzeń gastronomicznych - Best CS - wyposażenia dla gastronomii
Zapisz się do newslettera

BEST Company Solutions – wyłączny dystrybutor włoskiej marki ekspresów kolbowych Dalla Corte w Polsce – rusza z letnimi obniżkami na ekspresy, młynki i akcesoria. Rabaty sięgają 20%, a promocyjne ceny obowiązują do końca sierpnia.

Połączenie włoskiej pasji, zaangażowania, konsekwencji w dążeniu do przygotowania idealnego espresso doprowadziło do stworzenia najbardziej zaawansowanych technologicznie ekspresów. Dalla Corte to włoski producent profesjonalnych ekspresów i młynków do kawy, który opatentował technologię opartą w całości na kontroli elektronicznych parametrów urządzeń. Dzięki niej mamy kontrolę nad wszystkimi procesami zachodzącymi przy tworzeniu idealnego espresso. Dodatkowym atutem ekspresów i młynków Dalla Corte jest niewątpliwie design – maszyny te idealnie komponują się z różnymi wnętrzami – od nowoczesnych przestrzeni, po małe kawiarnie. Nieustanny rozwój, dbałość o detale i nowoczesne technologie stosowane w ekspresach Dalla Corte sprawiają, że marka jest doceniana przez baristów i miłośników kawy na całym świecie.

 

Przez cały sierpień na klientów BEST CS czekają atrakcyjne, sięgające 20%, rabaty na urządzenia marki Dalla Corte. Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z promocyjnych warunków zakupu.

 

Więcej informacji:


Michał Ziemielewicz
Brand manager Dalla Corte w BEST CS
michal.ziemielewicz@best-cs.pl
tel.: 722 226 553

Ekspert
Małgorzata Piekarska
Kategoria
Ekspresy
Tagi
Dalla Corte, ekspres do kawy, młynek do kawy, promocja

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu.